Item No: OL1957V88
| Craft | Lucky Cat, Plating, Fu word |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.48 through $2.43








































































































Item No: OL1957V88
| Craft | Lucky Cat, Plating, Fu word |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 8084-gold, 8116-Silver, 8116-gold, 8200-gold, 8226-Silver, 8174-gold Black and White Double-sided, 8176-Rose Gold Black and White Double Sided, 8268-Silver, 8174-Rose Gold Black and White Double Sided, 8226-gold, 8392-gold, 8400-Silver, 8084-Silver, 8218-gold, 8271-Gold, 8396-Silver, 8192-Silver, 8204-gold, 8225-Silver, 8268-Gold, 8188-Gold, 8262-Silver, 8390-Silver, 8225-gold, 8234-Silver, 8244-Gold, 8274-Silver, 8389-Silver, 8395-gold Necklace, 8398-Silver, 8400-gold, 8403-Silver, 8211-Silver, 8217-gold, 8394-Silver, 8390-gold, 8396-gold, 8399-gold, 8189-Gold, 8194-Gold, 8197-gold, 8262-gold, 8269-Silver, 8325-Silver, 8388-Silver, 8239-gold, 8192-Gold, 8389-gold, 8391-Silver, 8135-Gold, 8182-Gold, 8211-gold, 8234-gold, 8253-gold, 8274-Gold, 8394-gold, 8398-gold, 8403-gold, 8404-Golden Butterfly, 8391-gold, 8397-gold, 8402-gold, 8190-Gold, 8201-gold, 8269-Gold, 8325-Gold, 8388-gold, 8193-Gold, 8205-Silver, 8393-Silver, 8345-Silver, 8259-Silver, 8205-gold, 8230-Silver, 8393-Gold, 8345-gold, 8177-Gold, 8259-gold, 8288-Gold, 6607-Pearl Love Necklace, 8230-gold, 6606-gold Necklace |
| Style | 8116-Rose, 8226-Rose, 8253-, 8220-golden, 8220-gold, 8239-Rose, 8262-Rose, 8135-Rose, 8211-Rose, 8234-Rose, 8257-Silver, 8269-Rose, 8257-Gold, 8349 Gold, 8349-golden, 8257-Gold and, 8205-Rose |
| Color | Gold, Silver, White, Black, Green, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.