Item No: OLIW2LLW
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 38g |
Price range: $2.99 through $4.54









Item No: OLIW2LLW
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 38g |
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Option | Fully Golden Necklace, Steel Necklace Gold Pendant, Gold Necklace Pendant, All-Steel Necklace, Gold Chain Steel Buckle, Steel Chain Gold Buckle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.