Item No: OL1505MXF
| Style | Elegant, Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Owl, Flower, Butterfly |
| Material | turquoise |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 28g |
$1.00


























Item No: OL1505MXF
| Style | Elegant, Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Owl, Flower, Butterfly |
| Material | turquoise |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | 2-Flower Diamond, 3-Turquoise Cylinder, 4-Butterfly Diamond Turquoise, 7-Small Flower Wafer Turquoise, 9-Big Flower Wafer Turquoise, 10-Simple round Beads, 11-Multi-Sided Turquoise Pendant, 14-Bamboo Starfish, CK050-Square Turquoise, CK063-Diamond Surface Turquoise, XZ4595-Large Water Drop Pendant, XZ4596-Cross Skull, 26-Turquoise Cross, 6-Owl Turquoise, 20-Four-Leaf Clover Window Flower, 8-Cross round Beads, 12-Loose Spacer Bead Flowers, 15-Small Flower Oval Turquoise, CK051-Turquoise Flowers, CK052-Turquoise Butterfly, CK053-Butterfly round Beads, 25-Bowknot Water Drop, 1-Small Flower Long Pendant |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.