Item No: OLI8QKH9
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
Price range: $0.83 through $1.86













Item No: OLI8QKH9
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | SL18001A, SL18001B, SL18001C, SL18001H, SL18001J, SL18001D, SL18001E, SL18001I, SL18001G, SL18001F |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.