Item No: OL1M7AQ9H
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Sweet, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rose |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace, Long Necklace |
| Inlay Material | Acrylic |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 11g |











![[H354] a Bunch of Rose Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-a2873ef2654de9ea569f77d8d34fa363-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.