Item No: OL2MWMWI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Wings |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
Price range: $4.34 through $5.81






Item No: OL2MWMWI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Wings |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Green, Platinum, Purple |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.