Item No: OL3H04QD
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Fashion OL |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
$2.66







Item No: OL3H04QD
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Fashion OL |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | XL110099, XL110097, XL110101, XL110096 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.