Item No: OL1F04L7R
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper, Gold Plated |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
$4.20
![Paraiba Bracelet [16cm 5cm Extension Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9cab10f1bfbaedca0c5e33b44e367297-300x300.webp)
![Paraiba Necklace [Rectangular 7x9]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-480fb5a3a0aae7bd0ddaaf2dc4212245-300x300.webp)
![Emerald Bracelet [16cm 5cm Extension Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f0c14e99baaa6a0c9e6917809ed6fa9a-300x300.webp)
![Emerald Necklace [Rectangular 7x9]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-01542a758bdc89a07e9264e4d524fd2b-300x300.webp)
![Paraiba Bracelet [16cm 5cm Extension Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9cab10f1bfbaedca0c5e33b44e367297-300x300.webp)
![Paraiba Necklace [Rectangular 7x9]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-480fb5a3a0aae7bd0ddaaf2dc4212245-300x300.webp)
![Emerald Bracelet [16cm 5cm Extension Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f0c14e99baaa6a0c9e6917809ed6fa9a-300x300.webp)
Item No: OL1F04L7R
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper, Gold Plated |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Paraiba Bracelet [16cm 5cm Extension Chain]], Paraiba Necklace [Rectangular 7×9]], Emerald Bracelet [16cm 5cm Extension Chain]], Emerald Necklace [Rectangular 7×9]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.