Item No: OLNI74Q1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
$0.47






Item No: OLNI74Q1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Size | 1 |
| Option | Silver Diamond, Silver Heart |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.