Item No: OL1VZDTHU
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay, Carving |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Banquet, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
$2.08























Item No: OL1VZDTHU
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay, Carving |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Banquet, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Golden Dark Blue Crystal, Golden Champagne Crystal, Golden Amethyst, Golden Lake Blue Crystal, Golden Pearl, Golden Green Crystal, Gold Rose Crystal, White Gold Color Lake Blue Crystal, White Gold Color Mixed Color Crystal, White Gold Color Champagne Crystal, White Gold Color Rose Crystal, White Gold Color Pearl, Gold Light Blue Crystal, Golden Black Crystal, Golden Mixed Color Crystal, White Gold Color Dark Blue Crystal, White Gold Color Amethyst, Platinum Light Color Pink Crystal, White Gold Color Black Crystal, White Gold Color Green Crystal |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.