Item No: OL1CDFAVJ
| Style | Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |
Price range: $3.46 through $3.82





Item No: OL1CDFAVJ
| Style | Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | JDR2306007-S, JDR2306007 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.