Item No: OL1X8W6FK
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | French Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | Necklace + Jewelry |
| Plating Color | 18K Gold |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |




















Reviews
There are no reviews yet.