Item No: OL1UFITHN
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Commute |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 13g |











![[Ehg25] Love / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-730e530d9b71464141fea2cd9167961a-300x300.webp)






Reviews
There are no reviews yet.