Item No: OLDF3Y6D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 23g |
$1.57





Item No: OLDF3Y6D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Water Drop Color Retention, Quadrel Color Retention |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.