Item No: OLD0E42D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$2.92








Item No: OLD0E42D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Color | White, Green, Black |
| Size | Necklace, Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.