Item No: OL1OTGNEM
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Elegant |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 14K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |

























Reviews
There are no reviews yet.