Item No: OLTGQN4V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Auricle |
| Weight | 1g |
Price range: $0.20 through $0.89







































Item No: OLTGQN4V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Auricle |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Color | Black, White, Transparent |
| Model | 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.