Item No: OLTYJDB2
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Gold Plated |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 5g |
Price range: $0.82 through $1.33













Item No: OLTYJDB2
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Gold Plated |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Heart Shape-Steel Color, Triangle-Steel Color, Round-Steel Color, Cross-Steel Color, Geometry-Steel Color, Heart Shape-Gold, Triangle-Gold, Round-Gold, Cross-Gold, Geometry-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.