Item No: OL9JCT95
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
$0.70






Item No: OL9JCT95
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 02 White K Black Diamond, 01 White K White Diamond, 03 White K Red Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.