Item No: OL1SJBUOS
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
Price range: $1.90 through $3.43







Item No: OL1SJBUOS
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | Width 10mm Length 18cm, Width 15mm Length 18cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.