Item No: OL1COJRXF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 5 Pieces |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.70 through $1.07












Item No: OL1COJRXF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 5 Pieces |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Silver Wings, Silver Upper and Lower Zircon, Rose Gold Upper and Lower Zircon, Silver Four Diamonds, Rose Gold Four Diamonds, Silver Large Zircon, Rose Gold Zircon, Golden Wings, Rose Gold Wings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.