Item No: OLCC629K
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Party |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 30g |
Price range: $1.20 through $2.55








Item No: OLCC629K
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Party |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Necklace, Double Five-Pointed Star Pendant, Avatar Pendant, Pendant, Sun Pendant |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.