Item No: OL19J43F5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $1.38 through $1.74














Item No: OL19J43F5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Pink Love A334, Pink Love A343, Pink Love A335, Pink Love A344, Pink Love A342, Pink Love A340, Pink Love A341, Pink Love A337, Pink Love A339, Pink Love A336, Pink Love A338 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.