Item No: OL97527H
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $0.89 through $0.91











Item No: OL97527H
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Style | Golden Amethyst, Golden Green Fluorite, Golden Pink Crystal, Golden Redstone, Golden White Crystal, Golden Citrine, Golden Tiger-Shaped Stone, Golden Blue Pattern |
| Size | Pure Natural |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.