Item No: OL8Z5JCC
Minimum Purchase Quantity: 10
| Design | Electroplating Inlaid Zirconium |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Printing, Festival |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 4g |
Price range: $0.30 through $1.77






























Item No: OL8Z5JCC
Minimum Purchase Quantity: 10
| Design | Electroplating Inlaid Zirconium |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Printing, Festival |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | 1#, 8#, 10#, 13#, 17#, 23#, 19#, 2#, 15#, 26#, 9#, 20#, 5#, 7#, 3#, 4#, 11#, 16#, 14#, 18#, 24#, 21#, 25#, 12#, 22#, 6#, 27# |
| Size | 1.2*10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.