Item No: OL62B3VY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
$2.13



Item No: OL62B3VY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Nsn0282 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.