Item No: OLNW7NAT
| Style | Vacation, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 7g |
Price range: $0.42 through $0.64
























Item No: OLNW7NAT
| Style | Vacation, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | YYDY-1, YYDY-11, YYDY-12, YYDY-15, YYDY-4, YYDY-5, YYDY-6, YYDY-7, YYDY-8, YYDY-9, YYDY-10, YYDY-13, YYDY-14, YYDY-16, YYDY-17, YYDY-18, YYDY-19, YYDY-20, YYDY-21, YYDY-2, YYDY-3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.