Item No: OL1P96T68
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Smile Face, Star, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Shell, Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $2.23 through $3.28









Item No: OL1P96T68
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Smile Face, Star, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Shell, Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Fritillary Smiling Face, Metal Virgin Mary, Metal Cross, Metal Heart Shape, Fritillary Love, Fritillary Five-Pointed Star |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.