Item No: OLMC8N5
| Style | Retro, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 15g |
$1.47



Item No: OLMC8N5
| Style | Retro, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Model | K239 Braided Chain Necklace Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.