Item No: OL1CDAJ7R
| Color | Chocolate, Rose Red, White, Green, Champagne, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
Price range: $2.17 through $2.42











Item No: OL1CDAJ7R
| Color | Chocolate, Rose Red, White, Green, Champagne, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Olive, Rose |
| Color | Green, Red |
| Option | Champagne, Turquoise Colors, Green, Black, White, Chocolate |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.