Item No: OLCLUGAP
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $1.41 through $1.71
















Item No: OLCLUGAP
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Cross No. 35 A1213, Cross No. 40 A1218, Cross No. 41 A1219, Cross No. 39 A1217, Cross No. 42 A1220, Cross No. 43 A1221, Cross No. 45 A1223, Cross 38 A1216, Cross 44 A1222, Cross No. 34 A1212, Cross 33 A1211, Cross No. 36 A1214, Cross 37 A1215 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.