Item No: OL1MD25Z
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cartoon Character |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
$3.58






Item No: OL1MD25Z
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cartoon Character |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Gold |
| Option | White K, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.