Item No: OL12097JJ
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
Price range: $2.95 through $3.27






Item No: OL12097JJ
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 6mm, 4mm, 8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.