Item No: OL462IZO
| Color | White, Purple, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Wedding, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$2.66



















Item No: OL462IZO
| Color | White, Purple, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Wedding, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Golden-White Diamond ES0017-1, Golden-Black Diamond ES0017-2, Golden-Lvzuan ES0017-3, Golden-Rose Red Diamond ES0017-5, Golden-Light Pink Diamond ES0017-6, Golden-Blue Diamond ES0017-7, Golden-Colorful Crystals ES0017-8, Platinum-White Diamond ES0017-9, Platinum-Lvzuan ES0017-11, Platinum-Rose Diamond ES0017-13, Platinum-Light Pink Diamond ES0017-14, Platinum-Blue Diamond ES0017-15, Platinum-Colorful Crystals ES0017-16, Golden-Purple Diamond ES0017-4, Platinum-Black Diamond ES0017-10, Platinum-Purple Diamond ES0017-12 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.