Item No: OLT4ME2D
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
$1.67





Item No: OLT4ME2D
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Colorful Crystals E1148, White Diamond E386 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.