Item No: OL1LP9HMC
| Color | Red, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
Price range: $3.26 through $8.39










Item No: OL1LP9HMC
| Color | Red, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Red Pine Crown Beads, Red Pine Crown Woven, Korean Pine Suit, Volcano Suit, Black Flash Suit, Map Set, Picture Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.