Item No: OL7824VP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
$1.92









Item No: OL7824VP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Cross Ring No. 6, Cross Ring No. 7, Cross Ring No. 8, No. 2 Ring No. 6, No. 2 Ring No. 7, No. 2 Ring No. 8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.