Item No: OLMHEACP
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$3.38



Item No: OLMHEACP
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | X2130 Small Leaf Open Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.