Item No: OL1HTU3TX
| Color | Colorful |
|---|---|
| Style | Formal, Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $2.13 through $2.82





































Item No: OL1HTU3TX
| Color | Colorful |
|---|---|
| Style | Formal, Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | 14mm, 16mm |
| Size | KN84642-GC, KN84645-GC, KN84646-GC, KN84647-GC, KN84651-GC, KN84654-GC, KN84591-GC, KN84592-GC, KN84593-GC, KN84598-GC, KN84599-GC, KN84643-GC, KN84650-GC, KN84652-GC, KN84653-GC, KN84589-GC, KN84590-GC, KN84595-GC, KN84597-GC, KN84662-GC, KN84668-GC, KN84660-GC, KN84661-GC, KN84664-GC, KN84666-GC, KN84667-GC, KN84602-GC, KN84603-GC, KN84605-GC, KN84607-GC, KN84604-GC, KN84606-GC, KN84611-GC, KN84613-GC |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.