Item No: OL1K52FZ6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
$1.49







Item No: OL1K52FZ6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | E407 White Gold Color, E1547 Yellow, E1545 Pink, E1543 Sea Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.