Item No: OL1J7Y72D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.8 |
Price range: $1.38 through $1.56






Item No: OL1J7Y72D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.8 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Size | 11766, Adjustable Opening, 11767, 11769 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.