Item No: OLW9NWVS
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Pastoral |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
$1.38





















Item No: OLW9NWVS
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Pastoral |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Plum, Corn, Mushroom, Vegetable, Vegetables, Carrot, Eggplant |
| Color | Gold, Rose Gold |
| Option | Carrot White K, Corn White K, Plum White K, Mushroom White K, Vegetable White K, Eggplant White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.