Item No: OLL9EM5Z
| Color | White, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
$1.85






Item No: OLL9EM5Z
| Color | White, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Ne0973-White, Ne0973-Black, Ne0973-Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.