Item No: OLTB3RF5
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Cherry |
| Material | 304 Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Casual, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
Price range: $0.66 through $0.87












Item No: OLTB3RF5
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Cherry |
| Material | 304 Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Casual, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 2, Style 3, Style 4, Style 5 |
| Option | Style 6-Silver-White Zirconium, Style 6-Gold-White Zirconium, Style 6-Silver-Red Zirconium, Style 6-Gold-Red Zirconium |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.