Item No: OL1EMSHZT
| Style | Fairy Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | coffee bean chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $1.15 through $1.22






Item No: OL1EMSHZT
| Style | Fairy Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | coffee bean chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Style | Water Drop |
| Color | Green |
| Option | Water Drop Purple, Colorful Water Drops |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.