Item No: OL12TE081
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Basic, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
$2.14



Item No: OL12TE081
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Basic, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | ER1438-A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.