Item No: OL1PIU6JN
| Color | Multicolor, White, Green, Blue, Yellow |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 6g |
$1.62











Item No: OL1PIU6JN
| Color | Multicolor, White, Green, Blue, Yellow |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Yellow and, White and |
| Color | White, Red |
| Option | White and yellow, Pink and yellow, Blue and Yellow, Green Yellow, Pink Purple, Red and Purple |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.