Item No: OL1FKQ58A
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Agate |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
$1.80












Item No: OL1FKQ58A
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Agate |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | BC257-4, BC257-5, BC257-7, BC257-9, BC257-1, BC257-2, BC257-3, BC257-6, BC257-8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.