Item No: OLTZWLRQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
$1.16





Item No: OLTZWLRQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | A, B |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.