Item No: OLAY66XU
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 12g |
$2.33
![Ear Studs [Price for One Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-933606d57d4200839a9707e9bbb6b430-300x300.webp)
![Ear Studs [Price for One Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-933606d57d4200839a9707e9bbb6b430-300x300.webp)
![Ear Studs [Price for One Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-933606d57d4200839a9707e9bbb6b430-300x300.webp)
Item No: OLAY66XU
| Gender | Women'S |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Ear Studs [Price for One Pair]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.